Skip to main content

S nami vás angličtina baví

Začínate s angličtinou? Alebo ste “večný” začiatočník a chcete dať angličtine ešte jednu šancu? Máte pocit, že vaše znalosti stagnujú, prípadne vám chýba konverzácia? Potom sú tu naše kurzy práve pre vás. Urobíme všetko preto, aby ste každú hodinu angličtiny vnímali nielen ako nutnosť, ale na každé stretnutie sa tešili.

Aké kurzy ponúkame?Kontaktujte nás

Kurzy

Kurzy v skupine

Uvedomujeme si, že vaše potreby a ciele sú často veľmi individuálne. Sústreďujeme sa teda na to, aby sme vyhoveli nielen vhodnému zaradeniu do skupín podľa úrovne znalosti, ale aj požiadavkám náročnosti kurzov.

Uvedomujeme si, že vaše potreby a ciele sú často veľmi individuálne. Sústreďujeme sa teda na to, aby sme vyhoveli nielen vhodnému zaradeniu do skupín podľa úrovne znalosti, ale aj požiadavkám náročnosti kurzov. Prispôsobujeme sa vášmu tempu učenia a snažíme sa naučiť vás reagovať v bežných situáciách, byť schopnými vyjadriť svoj názor, prípadne prezentovať firemné aktivity.

Pracujeme s rôznorodými študijnými materiálmi – nielen s učebnicami (Straightforward, New Headway, Cutting Edge a inými), ale aj s rôznymi textami vhodnými na konverzáciu či reprodukciu textov.

Kurzy prebiehajú celoročne v kancelárskych priestoroch na ulici E. Belluša 8, pri Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera. Parkovať je možné priamo pred budovou.

Po dohode vyučujeme aj cez víkend.

One-on-one

Potrebujete sa naučiť jazyk čo najrýchlejšie? Vyhovuje vám intenzívna výučba, pri ktorej sa lektor bude venovať iba vám?

Potrebujete sa naučiť jazyk čo najrýchlejšie? Vyhovuje vám intenzívna výučba, pri ktorej sa lektor bude venovať iba vám?

Potom vám odporúčame individuálne hodiny angličtiny. Je to najefektívnejšie štúdium jazyka, pri ktorom lektor môže reagovať na vaše tempo učenia, rozvíjať vaše slabšie stránky a prispôsobiť sa vašim požiadavkám a potrebám. Termíny a čas  je  pri individuálnych hodinách možné taktiež  prispôsobiť.

Kurzy pre firmy

Pri realizácii našich kurzov dbáme predovšetkým na flexibilitu. Pripravujeme ich s vedomím, že požiadavky našich klientov sú často veľmi špecifické.

Pri realizácii našich kurzov dbáme predovšetkým na flexibilitu. Pripravujeme ich s vedomím, že požiadavky našich klientov sú často veľmi špecifické.

Čo ponúkame?

 • Kvalifikovaných lektorov, ktorí vedia vytvoriť optimálne prostredie pre výučbu vo vašej firme.
 • Profesionálne zameranie a významové okruhy prispôsobené požiadavkám klientov.
 • Bezplatný audit pre vás a vašich zamestnancov, súčasťou ktorého je:
  • zaradenie do úrovní podľa jazykových znalostí zamestnancov
  • vypracovanie jazykového plánu podľa nárokov na vybrané pozície
  • pravidelné hodnotenie pokroku každého klienta

Okrem všeobecnej angličtiny ponúkame kurz Business English v úrovniach od mierne pokročilých až po veľmi pokročilých. Hodiny sú zamerané predovšetkým na komunikáciu, či už ústnu alebo písomnú. Pri výučbe používame kvalitné učebné materiály Business Objectives, In Company, Market Leader a iné.

Už od roku 2001 ponúka náš tím spolu s efektívnou výučbou anglického jazyka aj preklady a tlmočenie na vysokej profesionálnej úrovni. Radi sa tak podieľame na vašich študijných a pracovných úspechoch.

Prečo INa FOCUS?

Názov školy sme volili s vedomím, že našou prioritou je zamerať sa na potreby našich klientov. Každý študent je jedinečný, preto sa snažíme prispôsobiť výučbu nielen vašim časovým možnostiam, ale prihliadame aj na tempo, intenzitu a dynamiku výučby.

Čo je našim cieľom?

Ponúkame štúdium angličtiny pre všetky vekové kategórie a stupne znalosti. Naučíme vás komunikovať v čo najkratšom čase, v neformálnej a priateľskej atmosfére malých skupiniek. Chceme, aby učenie bolo aj príjemným časom stráveným medzi priateľmi.

Skúsenosti
Odbornosť
Individuálny prístup
Flexibilita

21

Rokov

2000

Odučených hodín ročne

1100

Klientov prešlo našimi kurzami

Cenník

5,90€/h
 • Skupina 3 študentov
 • Trvanie 60 minút
 • Platba raz mesačne

Ako dlho budete navštevovať kurz je potom iba vaše rozhodnutie. V prípade, že sa nemôžete z vážnych dôvodov zúčastniť výučby, hodinu neplatíte.

14,50€/ 45 min.

alebo

19,30€/ 60 min.
Ceny kurzov pre firmy vám stanovíme na základe vašich požiadaviek.

Referencie

Klienti o nás povedali

Ak je Váš aktuálny "focus" zameraný na jazyky môžem INa FOCUS len odporúčať. Individuálny, profesionálny prístup a vyučovanie v priateľskej atmosfére. Gramatika aj konverzačné úlohy spracované v aktuálnych témach, vďaka čomu boli hodiny o to viac obohacujúce. Skvelá výhoda je aj možnosť vyučovania online.

Jana PavlíkováPiešťany

Na hodiny som sa vždy tešila. Témy a obsah nám boli vždy prispôsobené podľa potreby a navyše sme sa aj zabavili. Super prístup, určite odporúčam všetkými desiatimi.

Zuzana DóczyováSokolovce

Fantastický prístup, príjemné učenie angličtiny, veľmi zaujímavá hodina, efekt sa dostavil veľmi rýchlo. Veľmi odporúčame.

Zuzana KukučováTrenčín

Skvelý a profesionálny prístup. Výsledky sú vidieť rýchlo. Maturita z ANJ bola pre mňa vďaka tomu balada.

Šimon SeleckýPrašník

Medzi našich spokojných klientov patria

FAQ

Najčastejšie otázky

Ako zistíte moju úroveň anglického jazyka?

Ak budete mať záujem o naše kurzy, dohodneme si s vami osobné stretnutie, na ktorom sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám. Na základe ústneho testu slovnej zásoby a gramatiky odporučíme vhodnú úroveň a kurz.

Môžem sa na kurz prihlásiť kedykoľvek?

Áno, môžete, naše kurzy prebiehajú celoročne.

Ako dlho trvá kurz?

Dĺžku kurzu vám podľa vašej úrovne a potrieb odporučíme na prvom stretnutí. Ak sa potrebujete zdokonaliť v angličtine čo najrýchlejšie, poradíme vám zvoliť si kombináciu kurzu v skupinke a individuálnych hodín.

Koľko stojí kurz?

 • Kurzy v skupine = 5,90€/hodina – 60 min.
 • One-on-one = 14,50€/ 45 min. alebo 19,30€/ 60 min.
 • Kurzy pre firmy = Ceny kurzov pre firmy Vám stanovíme na základe Vašich požiadaviek.

Kontakt

Ak máte záujem o naše kurzy, radi vám odpovieme na všetky otázky. Pri osobnom stretnutí sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám, poradiť pri výbere kurzu a zaradiť Vás do vhodnej úrovne a skupinky.

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
9:00 – 21:00

INa FOCUS