S nami vás angličtina baví

Začínate s angličtinou? Alebo ste “večný” začiatočník a chcete dať angličtine ešte jednu šancu? Máte pocit, že vaše znalosti stagnujú, prípadne vám chýba konverzácia? Potom sú tu naše kurzy práve pre vás.  Urobíme všetko preto, aby ste každú hodinu angličtiny vnímali nielen ako nutnosť, ale na každé stretnutie sa tešili.

Svet je malý, môžete mu rozumieť
Zameriame sa na vaše ciele
Chceme, aby ste boli úspešní
Predošlé
Ďalšie

Kurzy

Kurzy v skupine

Uvedomujeme si, že vaše potreby a ciele sú často veľmi individuálne. Sústreďujeme sa teda na to, aby sme vyhoveli nielen vhodnému zaradeniu do skupín podľa úrovne znalosti, ale aj požiadavkám náročnosti kurzov.

One-on-one

Potrebujete sa naučiť jazyk čo najrýchlejšie?
Vyhovuje vám intenzívna výučba, pri ktorej sa lektor bude venovať iba vám?

Kurzy pre firmy

Pri realizácii našich kurzov dbáme predovšetkým na flexibilitu. Pripravujeme ich s vedomím, že požiadavky našich klientov sú často veľmi špecifické.

Už od roku 2001 ponúka náš tím spolu s efektívnou výučbou anglického jazyka aj preklady a tlmočenie na vysokej profesionálnej úrovni. Radi sa tak podieľame na vašich študijných a pracovných úspechoch.

21+

Rokov

1100+

Klientov prešlo našimi kurzami

2000+

Odučených hodín ročne

Cenník

Kurzy v skupine

5,90€/h

Ako dlho budete navštevovať kurz je potom iba vaše rozhodnutie. V prípade, že sa nemôžete z vážnych dôvodov zúčastniť výučby, hodinu neplatíte.

One-on-one

12,90€/h

Kurzy pre firmy

Ceny kurzov pre firmy vám stanovíme na základe vašich požiadaviek.

Referencie

Klienti o nás povedali

“Rýchlo a efektívne”

Angličtinu som sa začala učiť sama doma, ale po pol roku stagnácie som prišla vyskúšať intenzívny trojmesačný kurz. Teraz mám angličtinu na úrovni B2 a dohovorím sa všade, kde to potrebujem. Ďakujem.

“Investícia do detí”

Syna som prihlásila pol roka pred maturitami na intenzívny One-on-one kurz. Maturita z anglického jazyka prebehla bez problémov.

“Veľká spokojnosť”

Zamestnancom v office sme zaplatili kurz komunikácie s partnermi a zákazníkmi. Po troch mesiacoch sme videli výsledky zlepšenia u všetkých absolventov.

Medzi našich spokojných klientov patria

Najčastejšie otázky

Ak budete mať záujem o naše kurzy, dohodneme si s vami osobné stretnutie, na ktorom sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám. Na základe ústneho testu slovnej zásoby a gramatiky odporučíme vhodnú úroveň a kurz.

Áno, môžete, naše kurzy prebiehajú celoročne.

Dĺžku kurzu vám podľa vašej úrovne a potrieb odporučíme na prvom stretnutí. Ak sa potrebujete zdokonaliť v angličtine čo najrýchlejšie, poradíme vám zvoliť si kombináciu kurzu v skupinke a individuálnych hodín.

Kurzy v skupine = 5,90€/hodina - 60 minút

One-on-one = 12,90€/hodina - 45 minút

Kurzy pre firmy = Ceny kurzov pre firmy Vám stanovíme na základe Vašich požiadaviek.

Kontakt

Ak máte záujem o naše kurzy, radi vám odpovieme na všetky otázky.
Pri osobnom stretnutí sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám, poradiť pri výbere kurzu a zaradiť Vás do vhodnej úrovne a skupinky.

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
9:00 - 21:00

Scroll to Top