O nás

Už od roku 2001 ponúka náš tím spolu s efektívnou výučbou anglického jazyka aj preklady a tlmočenie na vysokej profesionálnej úrovni. Radi sa tak podieľame na vašich študijných a pracovných úspechoch.

Prečo FOCUS?
Názov školy sme volili s vedomím, že našou prioritou je zamerať sa na potreby našich klientov. Každý študent je jedinečný, preto sa snažíme prispôsobiť výučbu nielen vašim časovým možnostiam, ale prihliadame aj na tempo, intenzitu a dynamiku výučby.

Čo je našim cieľom?
Ponúkame štúdium angličtiny pre všetky vekové kategórie a stupne znalosti. Naučíme vás komunikovať v čo najkratšom čase, v neformálnej a priateľskej atmosfére malých skupiniek. Chceme, aby učenie bolo aj príjemným časom stráveným medzi priateľmi.

21+

Rokov

1100+

Klientov prešlo našimi kurzami

2000+

Odučených hodín ročne

Referencie

Klienti o nás povedali

“Rýchlo a efektívne”

Angličtinu som sa začala učiť sama doma, ale po pol roku stagnácie som prišla som vyskúšať intenzívny trojmesačný kurz. Bola to zmena môjho života. Ďakujem

“Investícia do detí”

Syna som prihlásila pol roka pred maturitami na intenzívny One-on-one kurz. Maturita z Anglického jazyka prebehla bez problémov.

“Veľká spokojnosť”

Zamestnancom v office sme zaplatili kurz komunikácie s partnermi a zákazníkmi. Po troch mesiacoch sme videli výsledky zlepšenia u všetkých absolventov.

Medzi našich spokojných klientov patria

Napíšte nám!

Scroll to Top