Kurzy

Skupinové kurzy

Uvedomujeme si, že vaše potreby a ciele sú často veľmi individuálne. Sústreďujeme sa teda na to, aby sme vyhoveli nielen vhodnému zaradeniu do skupín podľa úrovne znalosti, ale aj požiadavkám náročnosti kurzov. Prispôsobujeme sa vášmu tempu učenia a snažíme sa naučiť vás reagovať v bežných situáciách, byť schopnými vyjadriť svoj názor, prípadne prezentovať firemné aktivity.

Pracujeme s rôznorodými študijnými materiálmi – nielen s učebnicami (Straightforward, New Headway, Cutting Edge a inými), ale aj s rôznymi textami vhodnými na konverzáciu či reprodukciu textov.

Kurzy prebiehajú celoročne v kancelárskych priestoroch na ulici E. Belluša 8, pri Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera. Parkovať je možné priamo pred budovou.

Po dohode vyučujeme aj cez víkend.

One-on-one

Potrebujete sa naučiť jazyk čo najrýchlejšie? Vyhovuje vám intenzívna výučba, pri ktorej sa lektor bude venovať iba vám?

Potom vám odporúčame individuálne hodiny angličtiny. Je to najefektívnejšie štúdium jazyka, pri ktorom lektor môže reagovať na vaše tempo učenia, rozvíjať vaše slabšie stránky a prispôsobiť sa vašim požiadavkám a potrebám. Termíny a čas  je  pri individuálnych hodinách možné taktiež  prispôsobiť.

Kurzy pre firmy

Pri realizácii našich kurzov dbáme predovšetkým na flexibilitu. Pripravujeme ich s vedomím, že požiadavky našich klientov sú často veľmi špecifické.

Čo ponúkame?

  • kvalifikovaných lektorov, ktorí vedia vytvoriť optimálne prostredie pre výučbu vo vašej firme
  • profesionálne zameranie a významové okruhy prispôsobené požiadavkám klientov
  • bezplatný audit pre vás a vašich zamestnancov, súčasťou ktorého je:
  • zaradenie do úrovní podľa jazykových znalostí zamestnancov
  • vypracovanie jazykového plánu podľa nárokov na vybrané pozície
  • pravidelné hodnotenie pokroku každého klienta

Okrem všeobecnej angličtiny ponúkame kurz Business English v úrovniach od mierne pokročilých až po veľmi pokročilých. Hodiny sú zamerané predovšetkým na komunikáciu, či už ústnu alebo písomnú. Pri výučbe používame kvalitné učebné materiály Business Objectives, In Company, Market Leader a iné.

Cenník

Kurzy v skupine

5,90€/h

Ako dlho budete navštevovať kurz je potom iba vaše rozhodnutie. V prípade, že sa nemôžete z vážnych dôvodov zúčastniť výučby, hodinu neplatíte.

One-on-one

12,90€/h

Kurzy pre firmy

Ceny kurzov pre firmy vám stanovíme na základe vašich požiadaviek.

Scroll to Top